6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Vlaamse school, 17e eeuw
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400