6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 6400
update-catalogue
Hollandse school, 17e eeuw

De vlucht naar Egypte. In een cartouche waaromheen bloemen geschilderd.

paneel, 75 x 55 cm.

Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen

[1]

oil on panel

Taxatie: € 200 - € 400
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden

Bied
Totaal incl. kosten: €