6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Hollandse school, 17e eeuw
De vlucht naar Egypte. In een cartouche waaromheen bloemen geschilderd.
Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen
Taxatie: € 200 - € 400
:
Hamerprijs:
Overboden