Catalogusnummer: 6551
Abdullah Surjosoebroto (1878-1941)

Landschap Indonesië met rijstvelden bij een vulkaan

aquarel, gesign. l.o., 50 x 62 cm.

Indonesian landscape with rice fields, watercolour, signed lower right, 50 x 62 cm.

Taxatie: € 140 - € 240
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80