6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 6553
update-catalogue
Ernest Dezentje (1885-1972)

Indonesisch landschap met rijstvelden bij een vulkaan

doek, gesign. r.o., 45 x 63 cm.

Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen

Indonesian landscape, signed lower right, 45 x 63 cm.

Volgrecht is van toepassing op dit lot.
Taxatie: € 140 - € 240
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300

outbid-warning
Overboden