14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2399 - Ikonen en religieuze kunst
Catalogusnummer: 2420
Duitsland, gestoken houten en polychroom geschilderd reliëf paneel, 18e eeuw;

Uitgevoerd met centraal geplaatst Maria met kind, omringd door Heiligen en putti.

h. 32 cm, b. 28 cm

Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320