14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435- Icons and Religious Art
Duitsland, gestoken houten en polychroom geschilderd reliëf paneel, 18e eeuw;
Uitgevoerd met centraal geplaatst Maria met kind, omringd door Heiligen en putti.
Estimate: € 300 - € 400
Current bid: € 320
Hammer Price: € 320