020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 2587
Stepan Pala (1944), glazen kubus met concentrische cirkels.
Gesigneerd. S. Pala, '04.
H: 13 cm. B: 13 cm. D: 13 cm.
[1]
Taxatie: € 500 - € 800
:
Hamerprijs:
Overboden
Bied
Totaal incl. kosten: €