15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20th Century Applied arts
Bibi Smit (1965), licht blauw glazen kom, omwonden met glasdraad,
Gesigneerd en gedateerd 2002, genummerd 117/119, (chips).
Estimate: € 80 - € 120
Current bid: € 100
Hammer Price: € 100