Catalogusnummer: 2598
Bibi Smit (1965), licht blauw glazen kom, omwonden met glasdraad,
Gesigneerd en gedateerd 2002, genummerd 117/119, (chips).
D: 22 cm.
Taxatie: € 80 - € 120
Hamerprijs: