24e zitting - Woensdag 15 mei 19:00 uur: 1571-1699 - Serviesgoed
Catalogusnummer: 1687
Leerdam, glazen schaal met tin craquelé,

niet gemerkt. (chip)

D: 31 cm.

Taxatie: € 60 - € 80
Hamerprijs: