24e zitting - Woensdag 15 mei 19:00 uur: 1571-1699 - Serviesgoed
Catalogusnummer: 1687
Leerdam, glazen schaal met tin craquelé,
niet gemerkt. (chip)
D: 31 cm.
Taxatie: € 60 - € 80
Hamerprijs: