13e zitting - Vrijdag 8 november 13:00 uur: 2600-2668 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2634
Murano, ontwerp Luca Vidal (geb. 1976), glazen vaas,

sommerso-battuto vaas met kleuren in zwart, rood, goudbruin en oranje. Gesigneerd en genummerd 1/1.

h. 56 cm.

Taxatie: € 200 - € 250
Huidig bod: € 480
Hamerprijs: € 480

Hamerprijs: € 480