13e zitting - Vrijdag 8 november 13:00 uur: 2600-2668 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Murano, ontwerp Gambaro e Poggi, glazen vaas,
sommerso murine met blauwe, rode en zwarte banen en sterren versierd. Gesigneerd.
Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 750
Hamerprijs: € 750