15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20th Century Applied arts
Charlotte van Pallandt (1898-1997), bronzen buste, vrouw,
gemonogrammeerd CP. Herkomst: Particuliere nalatenschap, het echtpaar was destijds bevriend met van Pallandt en dit stuk is direct via van Pallandt gekocht of verkregen
Estimate: € 500 - € 800
Current bid: € 750
Hammer Price: € 750