Charlotte van Pallandt (1898-1997), bronzen buste, vrouw,
gemonogrammeerd CP. Herkomst: Particuliere nalatenschap, het echtpaar was destijds bevriend met van Pallandt en dit stuk is direct via van Pallandt gekocht of verkregen
Taxatie: € 500 - € 800
Hamerprijs: