020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 6022
Europese school, 19e eeuw
Portret van een heer
doek, 56 x 46 cm.
Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen
[1]
Taxatie: € 100 - € 200
:
Hamerprijs:
Overboden
Bied
Totaal incl. kosten: €