13e zitting - Vrijdag 8 november 13:00 uur: 2600-2668 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2635
Murano, ontwerp Cesare Toro, glazen vaas

met spiraalvormige banen in blauw-zwart. Met uitlopende bovenrand. Gesigneerd en gedateerd 1990. Hierbij twee vormstukken; dieren

h. 28 cm.

3

Taxatie: € 0 - € 0
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80