13e zitting - Vrijdag 8 november 13:00 uur: 2600-2668 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Murano, ontwerp Cesare Toro, glazen vaas
met spiraalvormige banen in blauw-zwart. Met uitlopende bovenrand. Gesigneerd en gedateerd 1990. Hierbij twee vormstukken; dieren
Taxatie: € 0 - € 0
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80