13e zitting - Woensdag 8 mei 10:00 uur: 1700-1831 - European porcelain, ceramics, glassware
Frankrijk, paar vergulde porselein siervazen met decoratie van bloemen en trofeën, 19e eeuw;
Handvatten uitgevoerd met maskerons. (vergulding sleets).
Estimate: € 300 - € 400
Current bid: € 480
Hammer Price: € 480