6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 6548
update-catalogue
Johan Rudolf Bonnet (1895-1978)

Michele, Amalfi (1922)

houtskool en pastel, gesign. r.b., 1/22, 54 x 44 cm.

Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen

[1]

charcoal and pastel, signed upper right and dated 1/22

Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 1.150
Hamerprijs: € 1.150

Hamerprijs: € 1.150

outbid-warning
Overboden