5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Mogelijk Theodor Galle naar Peter Paul Rubens, ca. 1610
gravure, kleine beschadigingen aan het papier, 26 x 16 cm.
Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen
Taxatie: € 60 - € 120
:
Hamerprijs:
Overboden