5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Jan Baptist Tetar van Elven (1805-1879)
paneel, gesign. r.o., 22 x 16,7 cm.
Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen
Taxatie: € 100 - € 200
:
Hamerprijs:
Overboden