5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Willem Janszoon Blaeu, 17e eeuw, kaart, India quae Orientalis dicitur et Insulae Adiacentes
original engraving, handcoloured, 40 x 50 cm.
Willem Janszoon Blaeu, Dutch, 1571-1638, India quae Orientalis dicitur et Insulae Adiacentes, a hand-coloured engraved map on laid paper,
Taxatie: € 500 - € 800
:
Hamerprijs:
Overboden