Catalogusnummer: 2049
Vijf fraai zijde geborduurde landschapsvoorstellingen, Franc vd Corput, ca. 1800;

Vier voorzien van titel: 'Vue Pres de Poissy', 'La Mauvaize Péche', 'Le point du jour', 'Vue du port de Caffa'. Allen gesigneerd: 'Brodé a La Boule D'or, Fabrique de J Franc vd Corput a Amsterdam'. Ingelijst.

h. 28 - 36 cm, b. 33 - 43 cm

[5]

Taxatie: € 1.500 - € 1.800
Hamerprijs: