Vijf fraai zijde geborduurde landschapsvoorstellingen, Franc vd Corput, ca. 1800;
Vier voorzien van titel: 'Vue Pres de Poissy', 'La Mauvaize Péche', 'Le point du jour', 'Vue du port de Caffa'. Allen gesigneerd: 'Brodé a La Boule D'or, Fabrique de J Franc vd Corput a Amsterdam'. Ingelijst.
h. 28 - 36 cm, b. 33 - 43 cm
Taxatie: € 1.500 - € 1.800
Hamerprijs: