8e zitting - Vrijdag 3 mei 10:00 uur: 7700-7726 - Klokken, pendules en barometers
Frankrijk, barometer gesigneerd Chevelier a Paris, Louis XVI, circa 1780,
Beschilderde schaalplaat, tendenswijzer in Bois-Doré. Met decoratie van adelaar en lauwerkrans. (kast met beschadiging)
Taxatie: € 600 - € 800
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600