Catalogusnummer: 2102
Frankrijk, hout gestoken torchere, 18e eeuw;
Uitgevoerd met wolfskoppen en acanthusblad.
h. 175 cm
Taxatie: € 1.200 - € 1.600
Hamerprijs: