6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Francois van den Broeck (1801-1900)
Kunstenaar en man aan een tafel in een atelier bij kaarslicht
paneel, gesign. r.o., 1846, 26 x 21 cm.
Taxatie: € 600 - € 1.000
:
Hamerprijs:
Overboden