Frankrijk, paar verguld bronzen drielichts candelabres, 19e eeuw;
Uitgevoerd met figuur van staande cupido met cornucopia waaruit een drielichts armatuur. Geheel op zuilvormige voet met kettingen.
Estimate: € 600 - € 800
Hammer Price: