Catalogue number: 2140
Frankrijk, paar verguld bronzen drielichts candelabres, 19e eeuw;

Uitgevoerd met figuur van staande cupido met cornucopia waaruit een drielichts armatuur. Geheel op zuilvormige voet met kettingen.

h. 44 cm

Estimate: € 600 - € 800
Hammer Price: