9e zitting - Vrijdag 3 mei 14:00 uur: 8300-8329 - Antieke en klassieke kleine meubelen
Zwart en verguld gelakt houten guéridon, Empire,
met rond blad, gestoken adelaarskoppen, -hoefjes en -palmetten. Op driesprant
Taxatie: € 500 - € 800
Hamerprijs: