Frankrijk, paar vuurverguld en zwart gepatineerd bronzen vierlichts kandelaars, Empire, 19e eeuw;
Uitgevoerd met gecanneleerde stam op klauwpoten.
Estimate: € 2,000 - € 3,000
Current bid: € 1,500
Hammer Price: € 1,500