9e zitting - Vrijdag 3 mei 14:00 uur: 8000-8072 - Antieke en klassieke grote meubelen
Eikenhouten tafeltje, 18e eeuw,
met gecontourneerd blad en lade. De vier gebogen poten met kruisregel en hoefpootjes (reconstr.). Het geheel rijkelijk versierd met o.a. gestoken schelpornamenten, acanthusbladeren, bloem- en bladranken
Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300