Catalogusnummer: 8031
Eikenhouten tafeltje, 18e eeuw,

met gecontourneerd blad en lade. De vier gebogen poten met kruisregel en hoefpootjes (reconstr.). Het geheel rijkelijk versierd met o.a. gestoken schelpornamenten, acanthusbladeren, bloem- en bladranken

100 x 70, h. 75 cm

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300