Frankrijk, paar vuurvergulde- en zwart gepatineerde bronzen twee lichts kandelaars, Empire, 19e eeuw;
Uitgevoerd met putti welke het twee lichts armatuur omhoog houden. Geheel op balustervormige voet.
Taxatie: € 2.500 - € 2.800
Hamerprijs: