Satijnhouten driezitsbank en paar -stoelen in Hepplewhite-stijl, 19e eeuw,
polychroom beschilderd met vaasornamenten en florale motieven. Met groene velours stoffering
Taxatie: € 1.200 - € 1.600
Huidig bod: € 1.100
Hamerprijs: € 1.100