Catalogusnummer: 8611
Satijnhouten driezitsbank en paar -stoelen in Hepplewhite-stijl, 19e eeuw,

polychroom beschilderd met vaasornamenten en florale motieven. Met groene velours stoffering

Taxatie: € 1.200 - € 1.600
Huidig bod: € 1.100
Hamerprijs: € 1.100

Hamerprijs: € 1.100