Catalogusnummer: 8003
Notenhouten commode in Louis XV-stijl, 19e eeuw,

met brèche d'Alep marmeren blad. De drie laden met verguld bronzen ornamenten. Het gebogen front en -zijden met parqueterie

br. 98, h. 87, d. 47 cm

Taxatie: € 1.000 - € 1.500
Huidig bod: € 750
Hamerprijs: € 750

Hamerprijs: € 750