9e zitting - Vrijdag 3 mei 14:00 uur: 8300-8329 - Antieke en klassieke kleine meubelen
Catalogusnummer: 8308
Mahonie- en rozenhouten kleine commode in Louis XV-stijl, 19e eeuw,

met brèche d' Alep marmeren blad. In het gebogen front drie laden, alle met biscuit ovaaltjes en verguld bronzen beslag

br. 53, h. 80, d. 33 cm

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400