Catalogusnummer: 2050
Ameland, polychroom geschilderd houten tafelblad, 18e eeuw;
Uitgevoerd met decoratie van bloemenmand en papegaai.
h. 94 cm, b. 68 cm
Taxatie: € 800 - € 1.200
Hamerprijs: