Catalogusnummer: 2059
Ameland, polychroom geschilderd tafelblad, 18e eeuw;
Uitgevoerd met Bijbelse voorstelling.
h. 110 cm, b. 78 cm
Taxatie: € 800 - € 1.200
Hamerprijs: