6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 6409
update-catalogue
Josef Ginovsky (1800-1857)

'Die erfrischung'

paneel, gesign. r.o., 45 x 38 cm.

[1]

Taxatie: € 600 - € 1.000
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden

Bied
Totaal incl. kosten: €