Eikenhouten gestoken en polychroom geschilderd paneel 'Prijskoe', 18e eeuw;
Centraal geplaatst koe met bloemenkrans in landschap in hoog reliëf. (achterzijde verstevigd).
Taxatie: € 3.000 - € 5.000
Hamerprijs: