Een gespiegeld paar eikenhouten en polychroom geschilderde plaquettes voorstellende de Hollandse Leeuw, vroeg 19e eeuw;
Uitgevoerd met getoogde bovenzijde. (beschadigingen).
Taxatie: € 1.800 - € 2.200
Hamerprijs: