9e zitting - Vrijdag 3 mei 14:00 uur: 8300-8329 - Antieke en klassieke kleine meubelen
Notenhouten torchère, 18e eeuw,
met kantig blad. Op kantige en gecanneleerde kolompoot met driesprant. Het geheel versierd met gestoken acanthusbladeren en marqueterie. Op klauwpoten (rest.)
Taxatie: € 800 - € 1.000
Hamerprijs: