11e zitting - Woensdag 6 november 13:00 uur : 2775-2989 - Chinese and Japanse porcelain
China, Kanton, paar porseleinen gecontourneerde cachepots op onderschotel, Qing dynastie, 19e eeuw,
met decor van bloesem. Gemerkt met 4 karakters
Estimate: € 200 - € 400
Current bid: € 200
Hammer Price: € 200