China, Kanton, paar porseleinen gecontourneerde cachepots op onderschotel, Qing dynastie, 19e eeuw,
met decor van bloesem. Gemerkt met 4 karakters
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200