Catalogusnummer: 2880
China, Kanton, paar porseleinen gecontourneerde cachepots op onderschotel, Qing dynastie, 19e eeuw,

met decor van bloesem. Gemerkt met 4 karakters

h. 10 cm.

4

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200