Koloniaal hardhouten kist, 18e eeuw;
Uitgevoerd met koperen beslag. Het interieur met diverse vakken. Het front met florale gestoken decoratie in hoog reliëf, de zijkanten en achterzijde met gestoken briefpanelen.
h. 31 cm, b. 57 cm, d. 37 cm
Taxatie: € 700 - € 900
Hamerprijs: