14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Mechelen, albasten reliëf plaquette, 17e eeuw;
Uitgevoerd met religieuze voorstelling. Geplaatst in verguld houten lijst met rood geschilderd passe partout met florale decoratie.
Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Hamerprijs: