Catalogusnummer: 6546
Ernest Dezentje (1885-1972)

Uitgestrekt Indonesisch landschap met rijstvelden bij bergen

doek, gesign. r.o., '56, niet ingelijst, 98 x 155 cm.

Indonesian landscape, signed lower right, '56, unframed, 98 x 155 cm.

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160