Catalogusnummer: 2652
Jan-Willem (Noekie) Rädecker, terracotta vormstuk, 'twee vrouwen', 1993.

Achterzijde gesigneerd met monogram en gedateerd.

h. 45 cm, b. 35 cm

Taxatie: € 500 - € 800
Hamerprijs: