Catalogusnummer: 2652
Jan-Willem (Noekie) Rädecker, terracotta vormstuk, 'twee vrouwen', 1993.
Achterzijde gesigneerd met monogram en gedateerd.
h. 45 cm, b. 35 cm
Taxatie: € 500 - € 800
Hamerprijs: