6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 6528
update-catalogue
Jan Everts (1899-1993)

Liggend naakt

board, op achterzijde lijst gesigneerd, 90 x 140 cm.

Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen

[1]

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700

Hamerprijs: € 700

outbid-warning
Overboden