7e zitting - Donderdag 2 mei 18.30 uur: 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Karel Bruckman (1903-1980)
Engel en Madonnabeeld tussen groen
doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '69, 160 x 86 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 280
Hammer Price: € 280