6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 6545
update-catalogue
Ernest Dezentje (1885-1972)

'Droom van Sedep'

doek, gesign. l.o., '31, 70 x 105 cm.

Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen

'Dream of Sedep', oil on canvas, signed lower left, dated '31

Volgrecht is van toepassing op dit lot.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200

outbid-warning
Overboden