9 kt. Gouden armband met geëmailleerde vlaggen
van zestien landen, de namen achterop (email beschadigd). Hierbij een 14 kt. gouden broche, 19e eeuw, met haarwerkje
9 k. gold bracelet with enamelled flags of sixteen countries, the names on the back (enamel damaged). Herewith a 14 k. gold brooch, 19th century, with a hairwork
Estimate: € 200 - € 300
Current bid: € 480
Hammer Price: € 480