3e zitting - Woensdag 1 mei 14.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 237
9 kt. Gouden armband met geëmailleerde vlaggen

van zestien landen, de namen achterop (email beschadigd). Hierbij een 14 kt. gouden broche, 19e eeuw, met haarwerkje

bruto 20,7 gr.

9 k. gold bracelet with enamelled flags of sixteen countries, the names on the back (enamel damaged). Herewith a 14 k. gold brooch, 19th century, with a hairwork

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 480
Hamerprijs: € 480

Hamerprijs: € 480